KURUMSAL

KURUMSAL

       HAKKIMIZDA

1980 Yılında Hüseyin ÜSTÜN tarafından El işçiliği Mobilyaların başkenti; Ankara Siteler'de kurulan atölyemiz, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini hep ön planda tutmuş, yıllardır faaliyetlerine büyüyerek devam etmektedir.

Özellikle ahşap masa ayakları ve Ahşap Torna işini 1 adım ileriye taşıyan Üstün Masa şu an 1000 m2 imalat atölyesinde, ayak ve masa üretiminin tamamını kendisi yapmaktadır.              

Üretici kimliğiyle Kaliteyi Profesyonellikle Sunmayı ilke edinmiş Üstün Masa ,tasarım açısından fonksiyon ve estetik bütünlüğünü yansıtan ürünler tasarlayarak kurulduğu günden itibaren çıtasını bu ilke ile yükseltmiştir. Üstün Masa; bu anlayışla ürettiği kaliteli ahşap işlemeciliği sayesinde bir çok firmanın çalıştığı, güvendiği imalatçısı olmuştur.
  
                                         

                                                                                                                                                                     Üstün Masa


 MİSYONUMUZ

Çalışanlarının, tedarikçi firmalarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli verim üreten bir firma olmaktır.

      VİZYONUMUZ

İnsana ve  kültürel değerlere ve çevreye  önem veren  güçlü bir şirket olarak ;yenilikçi ,aklın ve bilimin ışığında kaliteli  işler üreten ve “Gelecek Kuşaklara Kalıcı Eserler Bırakan” bir şirket olmaktır. Bu temelden inançtan yola çıkan Üstün Masa, 24 yıldır SİZLERLE, SİZİNLE...


İmalatlarımız

Ahşap Torna

kavisli ve uzun kesimlerde nostaljik usulde ahşap torna

İstenilen çapta ayak

5 cm 'den 90 cm'e kadar istenilen çapta Ayak imalatı

Salon masa ayakları

Yükseklik ve çap farketmeksizin Ahşap tornadan çıkmış Salon masa ayakları

Amerikan ceviz ayak

gürgen, çam gibi ağaçların yanı sıra kaliteli ithal ceviz ayaklar

Atölye